KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144417
nr 1614 4417
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Värdshusinteriör. Olja på pannå, 25x31 cm, yttermått inklusive ram: 32x39 cm
Kondition: spricka/ sprickor
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:46:56
500 kr
600 kr
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)